top of page
Vyhledat
  • jkakv3

MČR JKA 2022

5.6.11. 2022 proběhlo ve sportovní hale míčových sportů v Karlových Varech mistrovství ČR v karate JKA. Hvězdy zde zastupovali závodníci, kteří se na uvedené mistrovství nominovali.

Výsledky za SKP Hvězda jsou: Novák Štěpán 1.misto kumite ml.žáci, Martínek Jan 2.misto kumite ml.žáci, Havlík Daniel 1.misto kata + 3.m kumite st.žáci, Vajová Kateřina 3.m kumite st.žákyně, Miková Tereza 2.m kumite + 3.m kata ml.dorostenky,, Linhart Viktor 2.misto kumite ml.dorostenci, Havlík Jakub 3.m kumite st.dorostenci. Seniorské kategorie dopadly rovněž velmi dobře, kdy kata ženy vyhrála Marie Prajzlerova a v kumite Kristina Bosáková obsadila stříbrnou pozici. V kategorii kata Masters obsadil 2.m David Macek.

Děkujeme všem závodníkům, trenérům i kaučům za perfektní reprezentaci, klubu, města Karlovy Vary i Karlovarského kraje.

Organizace celé akce byla celkově hodnocena velmi pozitivně a všem se v naší sportovní hale líbilo. Mnozí si užili pobyt v našem lázeňském městě a spojili tak sportovní víkend i s turistikou.

Jménem hlavního pořadatele, kterým bylo SKP Hvězda K.Vary, chceme touto cestou poděkovat hlavním podporovatelům této soutěže, kterými byly Statutární město Karlovy Vary a Český svaz karate JKA.
Comments


bottom of page